Фотостудія  "Sweet Dreams"

Лише в фотостудії можна провести професійну фотосесію новонароджених!

 

У 2016 році я відкрила свою спеціалізовану фотостудію  "Sweet Dreams".

В студії є всі умови для проведення професійної фотосесії, а також комфортні умови, як для батьків так і для їх діток. Перед кожною зйомкою в студії проводиться вологе прибирання, кварцування та провітрювання. Всі поверхні та корзинки протираються антисептичним засобом. Тканинні фони та одяг для зйомки перуться та прасуються. Ми використовуємо лише гіпоалергенні тканини та безфосфатні порошки.

Моїй студії тепло та комфортно. Батьки зможуть відпочити наблюдаючи за процесом зйомки. В студії є диван, телевізор, пеленальний столик, подушка для годування, підігрівач бутилочок, дитяча ігрова зона для старших братиків/сестричок, с/в, каво машина, чай, печиво.

 

На професійний результат впливає два фактора: Співпраця та довіра батьків і місце проведення фотосесії. Тільки в фотостудії для новонароджених враховані всі важливі моменти, а саме: правильне освітлення, просторе приміщення, тримач тканинних фонів (батькам не прийдеться допомагати батькам, тримаючи фон),великий деревяний стенд для зйомки в корзинках та бадейках, паперові фони для зйомки з батьками, весь наявний реквізит та інше.

 

Моя студія знаходиться за адресою:

м.Київ, вул: Дніпровська набережна, 1